demet akalın hamile mi ?

30 Mart 2013
demet akalın hamilemi ?

demet akalın hamilemi ?

DEMET Akalın, İzmir Arena’da 3 bin hayranının karşısına çıktı, Mini elbise giyen Akalın, çıkan göbeğinin yanı sıra yavaş hareketleri nedeniyle “Demet Akalın hamile mi?” sorusunu gündeme getirdi.

Demet Akalın, uzun aradan sonra İzmirli sevenleriyle buluştu. Ege Bölgesi’nin en büyük konser mekanı izmir Arena’da sahneye çıkanı Akalın, sevilen şarkılarını söyledi. 3 bin kişinin izlediği konser, iki saat sürdü. Sahnede şarkılarını peş peşe söyleyen Demet Akalın, “Çeşme zamanı geliyor. Artık gelsin de eğlenelim bol bol” dedi.

 

Sahnede kısa mini taşlı bir elbise giyen, konserlerinde genelde dansçıları ile birlikte dans eden güzel şarkıcı bu sefer fazla hareket etmemeyi seçti. Kısa süre önce bir dergiye verdiği roportajda bebek istediğini açık açık belirten Demet Akalın’ın göbeği ise akıllarda “Hamile mi?” sorusunu getirdi. Demet Akalın, konserinin sonunda sevenlerinin alkışıyla sahneyi terk etti.

KAYNAK : Hürriyet.com.tr

Etiketler :
Derecelendirme:

Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/romantikadam/public_html/wp-content/themes/emrah/single.php on line 88