Rüzgar Erkoçlar’ın tek pişmanlığı

19 Nisan 2013
Rüzgar Erkoçlar'ın tek pişmanlığı

Rüzgar Erkoçlar’ın tek pişmanlığı

 

Cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar: Ben hayatım boyunca asla çocuk sahibi olamayacağım.
Cinsiyet değiştirip erkek olan Rüzgar Erkoçlar, son olarak Beşiktaş’ta Aylin Tunceli’yle görüntülenmiş, basında sevgili olarak yazılan ikiliden Rüzgar konuya ilişkin açıklama yaparak ”Sevgili değiliz” demişti. Rüzgar’ın o günden sonra sesi soluğu çıkmadı.
İKİNCİ AMELİYATLA ERKEK OLACAK
Rüzgar Erkoçlar memelerini aldırarak cinsiyet değiştirme ameliyatının ilk aşamasını tamamladı. Yakında erkek olmak için ikinci bir ameliyat geçirecek olan Erkoçlar son açıklamasıyla yine gündem yaratacak.
”ÇOCUK SAHİBİ OLMAYACAĞIM”
Tolga Karel, Rüzgar Erkoçlar ile gerçekleştirdiği röportajında Erkoçlar’ın kendisine çok özel pozlar verdiğini ve “Ben hayatım boyunca asla çocuk sahibi olamayacağım” dediğini ifade eden Tolga Karel kız arkadaşı ile aynı araca binerek mek

Cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar: Ben hayatım boyunca asla çocuk sahibi olamayacağım.   Cinsiyet değiştirip erkek olan Rüzgar Erkoçlar, son olarak Beşiktaş'ta Aylin Tunceli'yle görüntülenmiş, basında sevgili olarak yazılan ikiliden Rüzgar konuya ilişkin açıklama yaparak ''Sevgili değiliz'' demişti. Rüzgar'ın o günden sonra sesi soluğu çıkmadı.   İKİNCİ AMELİYATLA ERKEK OLACAK Rüzgar Erkoçlar memelerini aldırarak cinsiyet değiştirme ameliyatının ilk aşamasını tamamladı. Yakında erkek olmak için ikinci bir ameliyat geçirecek olan Erkoçlar son açıklamasıyla yine gündem yaratacak.   ''ÇOCUK SAHİBİ OLMAYACAĞIM'' Tolga Karel, Rüzgar Erkoçlar ile gerçekleştirdiği röportajında Erkoçlar'ın kendisine çok özel pozlar verdiğini ve "Ben hayatım boyunca asla çocuk sahibi olamayacağım" dediğini ifade eden Tolga Karel kız arkadaşı ile aynı araca binerek mekandan uzaklaştı.

Derecelendirme:

Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/romantikadam/public_html/wp-content/themes/emrah/single.php on line 88